Зустріч на Стрімі із Захисником України Євгеном Карасем

30000,00
грн
Зробіть особливий внесок у підтримку Захисників України та отримайте унікальну можливість приєднатися до онлайн-стріму з Захисником України - Євгеном Карасем!
За пожертву у 5000 грн, ви будете мати можливість приєднатися до Стріму на його YouTube каналі, де більше 300 тисяч підписників. Вам буде доступна мінімум 1 хвилина, щоб особисто висловитися, подякувати або поставити свої запитання Захиснику України, Євгену Карасю. Ця моментальна зустріч буде вам незабутньою спогадою.
Під час Стріму, в якому в середньому бере участь до 15 тисяч глядачів онлайн, ви матимете унікальну можливість поділитися своїми думками та вітати Захисників, які стоять на захисті нашої Батьківщини. Це момент, коли ви можете показати свою повагу та гордість за нашу армію та волонтерський рух.
Кожен зібраний грошовий внесок піде на закупівлю необхідного спорядження для Захисників України. Ваша підтримка допоможе забезпечити наших військових необхідними їм засобами для виконання їхніх важливих завдань.
Приєднуйтесь до нас у цьому благородному зусиллі - пожертвуйте та приєднайтесь до Стріму із завжди Захисником України, Євгеном Карасем! Разом ми зможемо зробити більше для захисту майбутнього України!

Соціальні Мережі Фонду


Соціальні Мережі Алли Мартинюк


Соціальні Мережі Євгена Карася