Персональне Відео Привітання від Захисника України - Євгена Карася

5000,00
грн
Зробіть особливий внесок у підтримку Захисників України та отримайте незабутнє персональне відео привітання від Захисника України - Євгена Карася!
Для того, щоб отримати відео привітання, залиште коментар у якому зазначте для кого призначено привітання та з якої нагоди. Наш Герой, Євген Карась, з радістю запише спеціальне привітання для вас у форматі вертикального відео. Наша команда надішле вам це відео на вказані контактні дані.
Кожен внесок, який ми отримаємо, піде на закупівлю необхідного спорядження для Захисників України. Ваша підтримка допоможе забезпечити наших військових необхідними засобами для виконання їхніх важливих завдань та захисту нашої країни.
Такий особистий подарунок привітання від Євгена Карася стане неповторним досвідом і враженням, а ваш внесок у підтримку Захисників України буде вагомим внеском у сприянні захисту майбутнього нашої нації.
Приєднуйтесь до нас у цьому благородному зусиллі - зробіть свій внесок та отримайте особисте привітання від Захисника України, Євгена Карася! Разом ми зможемо зробити більше для захисту та підтримки ЗСУ!

Соціальні Мережі Фонду


Соціальні Мережі Алли Мартинюк


Соціальні Мережі Євгена Карася